Sofa 3 osobowa BARIO z funkcją spania

Sofa 3 osobowa BARIO z funkcją spania

1 790,00 zł
Brutto

Wyjątkowa, niepowtarzalna sofa BARIO to najlepszy wybór dla każdej osoby, chcącej nadać pomieszczeniu odrobinę szaleństwa. Elegancki, prosty design, dopasowane kolorystycznie połączenie oraz funkcja spania to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Ilość
Dostępny

Sofa BARIO to najlepszy wybór dla każdej osoby, która oprócz wyjątkowego designu i szaleństwa kolorów ceni sobie również praktyczność. Sofa wyposażona jest bowiem w dodatkowy moduł posiadający funkcję spania. Dzięki wyjątkowemu komfortowi z powodzeniem zastąpi dodatkowe łóżko oraz zapewni kolejne miejsce do relaksu. Dodatkową zaletą narożnika jest skrzynia przeznaczona do przechowywania pościeli. Skrzynia wbudowana została w siedzisko mebla.

Sprężyny w narożniku wykonane zostały z drutu o średnicy 2.8-4.3 mm, dzięki czemu komfort wypoczynku jest jeszcze większy.

Dodatkowo, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających osób, do stworzenia siedziska oraz oparcia sofy użyta została pianka poliuretanowa, która dzięki swojej miękkości i elastyczności dopasowuje się do każdego ciała.

Nóżki wykonane zostały z tworzywa sztucznego. Oprócz wyjątkowego, eleganckiego designu charakteryzują się również wysoką wytrzymałością i długą żywotnością. Są bardzo odporne na wodę, oraz wyróżniają się dobrymi właściwościami mechanicznymi.

Dodatkową zaletą sofy jest jej oparcie, które tworzą trzy dopasowane poduszki, które tworzą idealną całość, ale nie są nieodłącznym elementem mebla. Mogą być swobodnie przesuwane, czy zamieniane. 

Mebel wykonać możemy w kolorach przedstawionych na załączonych próbnikach. W przypadku zamówienia konkretnego koloru i materiału, bądź ich kombinacji - prosimy przy zamawianiu o wysłanie do nas wiadomości z nazwą próbnika oraz numerem wybranego odcienia.

Udzielamy gwarancji producenta 24 miesiące. Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych.

1970-01-01

Opis

wysokość
71 cm
szerokość
203 cm
głębokość
100 cm
powierzchnia spania
150 x 200 cm
wysokość siedziska
41 cm

Specyficzne kody