Sofa 2 osobowa MELA z funkcją spania

Sofa 2 osobowa MELA z funkcją spania

2 640,00 zł
Brutto

Piękna i funkcjonalna sofa MELA z funkcją spania to idealne uzupełnienie każdego pomieszczenia. Uniwersalny design i solidne wykonanie zadowolą każdą osobę ceniącą sobie komfortowe wnętrza.

Ilość
Dostępny

Sofa MELA to idealny wybór dla każdej osoby ceniącej sobie funkcjonalne wnętrza o stylowym wyposażeniu. Niezwykle precyzyjne wykonanie i wykorzystanie materiałów oraz surowców najwyższej jakości gwarantują wysoki komfort wypoczynku.

Mebel wyposażony jest również w uzupełniający moduł z funkcją spania. Dzięki temu z powodzeniem zastąpi dodatkowe łóżko i stworzy kolejne miejsce do wypoczynku. Złożona sofa zajmuje bardzo mało miejsca natomiast gdy zajdzie taka potrzeba - można z niej stworzyć duże, komfortowe łóżko. Pod siedziskiem sofy wbudowana została również praktyczna skrzynia przeznaczona na pościel, dzięki której uzyskać można schowek niezajmujący dodatkowego miejsca w domu.

Dodatkową zaletą sofy jest jej ruchomy podłokietnik. Może zostać dopasowany do każdej wysokości ramienia, dzięki czemu jeszcze bardziej wzmacnia jakość wypoczynku.

Sprężyny w narożniku wykonane zostały z drutu o średnicy 2.8-4.3 mm, dzięki czemu komfort wypoczynku jest jeszcze większy.

Dodatkowo, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, do stworzenia siedzisk oraz oparć narożnika użyta została pianka poliuretanowa, która dzięki swojej miękkości i elastyczności dopasowuje się do każdego ciała i idealnie sprawdza się w szerokim zakresie wagowym.

Dodatkową zaletą sofy jest jej oparcie, które stworzone zostało z luźnych poduszek będących idealnym uzupełnieniem mebla, ale jednocześnie nie muszących być jego nieodłączną częścią. Można je swobodnie zdejmować i przestawiać w dowolne kombinacje.

Mebel wykonać możemy w kolorach przedstawionych na załączonych próbnikach. W przypadku zamówienia konkretnego koloru i materiału, bądź ich kombinacji - prosimy przy zamawianiu o wysłanie do nas wiadomości z nazwą próbnika oraz numerem wybranego odcienia.

Udzielamy gwarancji producenta 24 miesiące. Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych.

1970-01-01

Opis

wysokość
92 cm
szerokość
182 cm
głębokość
93 cm
powierzchnia spania
150 x 200 cm
wysokość siedziska
44 cm

Specyficzne kody