Posiadamy łóżka kontynentalne 140x200 i wielu innych rozmiarach, dzięki którym poznasz, czym jest komfort. Zapomnij o uporczywych bólach karku i odcinka lędźwiowego, bo DaxMeble ma dla Ciebie rozwiązanie. Wygoda to jedno, jednak łóżko kontynentalne z pojemnikiem 140x200 zagwarantują utrzymanie porządku. Nie zwlekaj, kup nowe łóżku stworzone z myślą o wszystkich Twoich potrzebach.

Aktywne filtry

Dostosujemy łóżka kontynentalne 140x200 pod Ciebie!

Łóżko kontynentalne w rozmiarze 140x200 lub każdym innym z pojemnikiem i materacem dostosujemy do Ciebie. Masz 2,30 wzrostu i nie potrafisz znaleźć łóżka? My podarujemy Ci niezapomniany sen w otoczeniu wielu udogodnień. Nasze nowoczesne łóżka kontynentalne wyposażysz w różnokolorowe oświetlenie LED albo gniazdko USB, do którego podepniesz urządzenie mobilne. Każdy wie, że takie podpięcie to niesamowite ułatwienie w dzisiejszych czasach. W DaxMeble dostaniesz:

Tworzymy łóżka kontynentalne z pojemnikiem lub łóżka kontynentalne z szufladami w dowolnej konfiguracji, odpowiadającej Tobie. Zastanów się, jak zaprojektować szuflady, a my ustosunkujemy się do Twojej prośby. A może marzy Ci się wyjątkowa tapicerka? Zobacz, jakie rodzaje tkanin proponujemy lub wybierz swoją, a my obijemy nią mebel. Łóżka kontynentalne tapicerowane na zamówienie umożliwiają stworzenie niesztampowego projektu, którego nie posiada nikt inny.

Łóżka kontynentalne 140x200 i jeszcze więcej

DaxMeble to nie tylko łóżka, choć to one są naszą największą chlubą. Przejrzyj nasze meble na wymiar, szafy przesuwne z lustrami czy cieszące oko narożniki i wyposaż swój dom w jakościowe produkty. Jesteśmy producentem mebli, dlatego z przyjemnością podejmiemy się każdego zamówienia. Zamień marzenia w rzeczywistość, w przystępnej cenie.