Nowoczesne meble do salonu na wysoki połysk to propozycja dla wszystkich osób, które lubią się wyróżniać. W naszym sklepie internetowym DaxMeble znajdziesz meble, które odmienią Twoją przestrzeń. Od teraz meblościanka nie będzie przywodziła na myśl wielkich, niefunkcjonalnych mebli, a estetyczne i gustowne połączenia.

Aktywne filtry

Stwórz własną kompozycje meblościanek na wysoki połysk

Meblościanki białe, czarne lub biało-czarne na wysoki połysk to doskonały pomysł, aby odmienić dotychczasowe smutne wnętrze. Niech Twoja przestrzeń nabierze ekskluzywności, a zarazem wyrazu i nada salonowi świeżości.

Proponowane przez nas modele meblościanek mają wbudowane światła LED, które możesz urozmaicić dodatkowymi kolorami. Ponadto każdy model wykonano z wysokiej jakości płyty MDF, która jest odporna na zarysowania i będzie wyglądać jak nowa przez wiele lat. Akrylowa powłoka, pokrywająca fronty mebli przykuwa uwagę i stawia mebel ponad standardy. Co więcej, meblościanki można dobierać według własnych preferencji kolorystycznych, a każdy element można zamówić oddzielnie, tworzą własną kompozycję.

Dlaczego warto kupować w DaxMeble?

Sklep nie narzuca klientom tego, co mają kupić i postawić w swoim salonie, ale daje możliwość modyfikacji i zmian. To od Ciebie zależy czy dany system postawisz w lewym, czy w prawym rogu pokoju. Zamawiając meblościankę do samodzielnego montażu, dostajesz od nas 24 miesiące gwarancji. Nasze produkty charakteryzuje konkurencyjna cena, a samo zamówienie zajmuje kilka minut.