Łóżka kontynentalne tapicerowane to meble, które coraz częściej wybierają klienci. Z jakiego powodu? Ponieważ sypialnia to miejsce, które kojarzy się ze spokojem, relaksem i dobrym snem. To właśnie o niej myślisz, gdy chcesz zapomnieć o trudach mijającego dnia. Skoro jesteś na naszej stronie, to łóżka tapicerowane kontynentalne wpadły Ci w oko. Nic dziwnego, ponieważ odznaczają się dobrym stylem i wysokogatunkowym materiałem. Poznaj inne zalety łóżek kontynentalnych i wybierz to odpowiadające Twoim potrzebom.

Aktywne filtry

Dlaczego warto wybrać nasze łóżka kontynentalne tapicerowane?

Nowoczesne łóżka kontynentalne z DaxMeble to przede wszystkim całkowite dostosowanie do preferencji klientów. Jeżeli zależy Ci na łóżku o specjalnych wymiarach, to znajdziesz je u nas. A co powiesz na łóżko kontynentalne tapicerowane z dodatkowym pojemnikiem na pościel? Dzięki takiemu rozwiązaniu zachowasz porządek w sypialni, chowając prześcieradła i poduszki w wyznaczone do tego miejsce. Skomponowane przez Ciebie łóżko kontynentalne może posiadać w zagłówku wbudowane gniazdo USB albo dodatkowe oświetlenie LED. Co powiesz na takie rozwiązanie, które ułatwi funkcjonowanie?

Proponujemy łóżka w poniższych rozmiarach:

A może potrzebujesz specjalnego obicia, pasującego do wystroju pomieszczenia? Dzięki DaxMeble to możliwe. W podstawowej cenie wybierzesz tkaninę Casablanca, ekoskórę Madryt czy gładką i przyjemna w dotyku tkaninę Power oraz kilka innych.

Łóżka kontynentalne tapicerowane i o wiele więcej

W internetowym sklepie DaxMeble znajdziesz łóżka kontynentalne z pojemnikiem na pościel, ale także łóżka kontynentalne z szufladami. Jednak to nie wszystko. Chcesz dobrać do sypialni pasującą komodę albo szafę przesuwną? U nas wyposażysz całe mieszkanie, począwszy od przedpokoju, a skończywszy na pokoju młodzieżowym. Po co szukać w kilkunastu sklepach, skoro można zamówić u jednego, sprawdzonego producenta z meblami. Ułatw sobie życie, wybierając DaxMeble.