Poszukujesz szafy 120 cm, gdyż właśnie taki wymiar zmieści się w Twoim wnętrzu? Jeżeli tak, to koniecznie pamiętaj o jakości i funkcjonalności, które mają znaczenie podczas wyboru tego rodzaju mebla. Szafa przesuwna lub otwierana o szerokości 120 cm powinna zawierać wiele półek, przegród i wieszaków. Dzięki nim swobodnie przechowasz ubrania i akcesoria. Pojemne szafy z lustrem, szafy trzydrzwiowe, szafy dwudrzwiowe czy praktyczne szafy do sypialni – u nas masz wybór! Sklep internetowy DaxMeble oferuje najlepszej jakości meble online, które kupisz także w bardzo atrakcyjnej cenie.

Aktywne filtry

Na co zwracać uwagę kupując szafy 120 cm?

Oferujemy szafy o szerokości 120 cm różnych producentów, dzięki czemu z łatwością dopasujesz produkt do wnętrza i swoich oczekiwań. Jeżeli zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę podczas wyboru szafy do pokoju, to koniecznie sugeruj się:

  • materiałem wykonania;
  • elementami wykończeniowymi;
  • wielkością;
  • funkcjonalnością;
  • ceną.

Kupując szafę, często okazuje się, że nie ma w niej odpowiedniej ilości miejsca. Planując zakup szafy warto pomyśleć nie tylko o aktualnych, ale i przyszłych potrzebach i wybrać pojemny model.

Przestronne i funkcjonalne szafy pomagają w utrzymaniu porządku, który jest tak ważny w każdym mieszkaniu. Szafa, zwłaszcza ta niewielkich rozmiarów, nie musi być jednak rozwiązaniem idealnym wyłącznie do sypialni czy do pokoju dziecka. Elegancka szafa świetnie sprawdzi się też  do jadalni lub do przedpokoju – możesz tam przechowywać zastawę stołową czy okrycia wierzchnie i obuwie.

Czym wyróżniają się szafy 120 cm z naszego sklepu?

Jako profesjonaliści skupiamy się na jakościowym materiale oraz dajemy klientowi wybór koloru korpusu szafy, a także umożliwiamy zamontowanie oświetlenia LED w różnych kolorach. Każda proponowana przez nas szafa zawiera dokładny rysunek techniczny z rozpisanymi wnękami, co niezwykle ułatwia wybór szafy. Klient, widząc wymiary może od razu przenieść je do swojego wnętrza i zastanowić się gdzie stanie szafa 120 cm. Ten wymiar to tylko jeden z nielicznych, ponieważ oferujemy także:

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami i do wyboru mebli online. Przekonaj się, że zakup internetowy może być jeszcze przyjemniejszy niż stacjonarny.