Komfortowe łóżka kontynentalne 200x200 z trzema materacami, umożliwiają nieprzerwany sen przez całą noc. Dzięki indywidualnemu zamówienie sprawisz, że łóżko będzie współgrało z wystrojem Twojej sypialni. U nas wykonasz meble własnego projektu. Wolisz klasykę czy ekstrawagancję? W DaxMeble znajdziesz łóżka kontynentalne z pojemnikiem 200x200, ale także meble na wysoki połysk, narożniki czy szafy przesuwne. Od teraz zaprojektujesz i wyposażysz całe mieszkanie w jednym miejscu, nie wychodząc z domu.

Aktywne filtry

Łóżko kontynentalne 200x200 z dodatkowymi gadżetami

Łóżko kontynentalne z pojemnikiem 200x200 to udogodnienie dla wielu osób nie tylko z bólami kręgosłupa. Wyobraź sobie, że ten mebel pozwoli Ci utrzymać porządek w sypialni. Indywidualnie zaprojektowane szuflady lub ogromne pojemniki na pościel są niezauważone, gdyż mieszczą się pod łóżkiem. W DaxMeble znajdziesz:

Nowoczesne łóżka kontynentalne to wygląd dostosowany do Twoich preferencji, obijemy dla Ciebie część zewnętrzną łóżka wybranym materiałem. Potrójnie wzmocniony materac pozwala na wygodne wstawanie i siadania, nie obciążać odcinka lędźwiowego, a w pewnym wieku plecy bardziej doskwierają.

Łóżko kontynentalne 200x200 – łóżka i jeszcze więcej

W DaxMeble znajdziesz nie tylko łóżka, ale także meble na wysoki połysk, szafy przesuwne, narożniki czy fotele. Dzięki nam urządzisz całą swoją przestrzeń w jednym sklepie, a w dodatku przez internet. Zapomnij o pogoni za wymarzoną szafą. Podaj nam wymiary, jakich oczekujesz, a my znajdziemy dla Ciebie każdy mebel. Nie czekaj, tylko zaskocz znajomych gustownymi meblami, których nie posiada nikt inny.