Narożniki w kształcie litery L sprawdzą się zarówno do mniejszych, jak i większych pokoi. Salon jest miejscem służącym do codziennego wypoczynku, rozmowy i miłego spędzania czasu po ciężkim dniu. To na kanapie zazwyczaj wypoczywasz, oglądasz film lub popijasz poranną kawę. Czyż nie warto zadbać o to, aby kanapa w kształcie litery L była komfortowa, ale także funkcjonalne i elegancka? W naszym sklepie internetowym DaxMeble kupisz meble online które możesz wcześniej dokładnie przejrzeć i wybrać interesującą sztukę, spełniającą swoją funkcję latami. Zobacz, jak wiele wyróżnia nasze niestandardowe modele mebli.

Aktywne filtry

Narożniki w kształcie litery L – postaw na funkcjonalność i styl

Dlaczego duże narożniki w kształcie litery L sprawdzają się najlepiej? Odpowiedź jest prosta, masz więcej miejsca do zagospodarowania. Często spotykasz się z przyjaciółmi lub zapraszasz rodzinę? Zobacz, ile zyskasz, kupując narożnik w literę L. Co więcej, jeżeli uwielbiasz wypoczywać na kanapie w pozycji leżącej, to ten narożnik zagwarantuje tę wygodę, a dodatkowo inna osoba będzie mogła swobodnie usiąść.

Narożniki w kształcie litery L mogą być prawo lub lewostronne i tylko od Ciebie zależy, który rodzaj wybierzesz. Wyższe lub niższe nóżki umożliwiają aranżację każdej przestrzeni. Ponadto są niezwykle wytrzymałe i charakteryzują się znakomitymi właściwościami mechanicznymi. Przede wszystkim nasze narożniki wyróżnia moduł z funkcją spania, który łatwo złożysz i rozłożysz. Posiadają również skrzynie z przeznaczeniem na pościel i koce, dzięki którym zyskasz dodatkowe miejsce, nie zagracając szafy. Niesamowicie wygodna pianka umożliwia wypoczywanie i elastyczność dopasowującą się do każdego ciała. Zapomnij o tym, że po czasie w sofie powstaną wgłębienia, spowodowane długotrwałym siedzeniem.

Z nami wybierzesz odpowiedni kolor i wykończenie narożnika, a jeżeli zależy Ci na bardziej zaawansowanej opcji, wystarczy, że do nas zadzwonisz lub dokładnie rozpiszesz swoją prośbę. W DaxMeble dostaniesz:

Narożniki w kształcie litery L do wielu pomieszczeń

Narożniki w kształcie litery L są niezwykle wygodnym i centralnym punktem każdego salonu. Co powiesz na to, aby mebel stanął w pokoju dziecka bądź w pokoju gościnnym? Co stoi na przeszkodzie? Zobacz, jakie rodzaje narożników oferujemy, a z pewnością znajdziesz dostosowany do wnętrza. Nadaj charakteru pokojowi i wprowadź w nim powiew świeżości. Nasze kanapy to nie tylko wybór do salonu. Pokombinuj, tworząc niebywałą aranżację. Pomyśl także o swoim zdrowiu i zapomnij o uporczywych i nawracających bólach kręgosłupa. Wystarczy, że raz usiądziesz na miękkiej tkaninie, a nie zamienisz jej na żaden inny mebel.

W DaxMeble stworzysz aranżację na podstawie innych mebli, takich jak przesuwne szafy, sofy, fotele, czy łóżka kontynentalne. Od teraz nie musisz biegać po kilku sklepach meblowych w poszukiwaniu idealnego połączenia. Wszystko znajdziesz u nas. Jesteśmy producentem mebli i przywieziemy wybrany przez Ciebie sztuki, które charakteryzuje atrakcyjna i konkurencyjna cena.