Kanapy narożne rozkładane to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia salonu lub dużego pokoju. Często stanowią jego centralny punkt, dlatego kanapa powinna być nie tylko funkcjonalna, ale przede wszystkim modna i pasująca do wystroju. W naszym sklepie internetowym DaxMeble znajdziesz duże narożniki i kanapy rogowe z funkcją spania, w niespotykanych kolorach i wykończeniach. Wybierz najlepszy model pasujący do wnętrza i ciesz się kanapą na długie lata.

Aktywne filtry

Kanapy narożne rozkładane – poznaj ich funkcje

Najczęściej ludzie wybierają  narożniki z funkcją spania. Wszystko po to, aby zyskać więcej miejsca dla niespodziewanych gości, czy nawet na własne potrzeby rodzinne. Niektóre rodziny decydują się na spanie na salonowych narożnikach, dlatego dobrze zadbać o to, aby rozkładany mebel do spania był wygodny i prosty w obsłudze. 

Nasze narożniki są rozkładane, uzupełnione o moduł z funkcją spania, który bardzo sprawnie rozłożysz i złożysz. Co więcej, w narożnikach zmieścisz pościel, gdyż modele mają wbudowane pakowne skrzynie. Wzmocniona pianka użyta do produkcji każdego narożnika umożliwia wygodne siadanie, a Ty poczujesz miękkość i elastyczność, dopasowującą się do każdego ciała. Modele posiadające poduszki, wzmacniające charakter wizualny narożnika oraz jeszcze bardziej poprawiające komfort użytkowania. W naszym sklepie internetowym DaxMeble znajdziesz:

Spełnimy każdą Twoją prośbę, a nowoczesne, duże narożniki z funkcją spania dostosujemy do Twoich oczekiwań, proponując najlepsze rozwiązania. Wybieraj spośród niesamowitych i zachwycających modeli, w różnych kolorach, pasujących do wielu wnętrz.

Kanapy narożne rozkładane nie tylko do salonu

Dostępne w naszej ofercie sofy narożne w różnych rozmiarach, będą pasowały nie tylko do salonu. Jeżeli potrzebujesz funkcjonalnej kanapy do pokoju dziecka czy pokoju gościnnego to nasze modele sprawdzą się także w takich pomieszczeniach. Każdy narożnik z funkcją spania codziennego jest ustawny, dlatego nie martw się, że nie zaaranżujesz swojego wnętrza, gdyż gwarantujemy, że zrobisz to z łatwością i przyjemnością. Nasze produkty to także perfekcyjne wykończenie zarówno samego obicia, jak i nóżek. Nie wybieramy dróg na skróty, proponując najlepsze produkty na rynku meblarskim.

Nasze narożniki nadają się do spania, jak i do codziennego wypoczynku. Weź filiżankę herbaty, ulubioną książkę, czy rozsiądź się na kanapie, oglądając serial. Poczujesz komfort, dzięki któremu wypoczywanie nabierze nowego znaczenia. Zapomnij o bólach karku, pleców i zadbaj o swoją postawę, gdyż jest niezwykle istotna dla każdego człowieka.

Połącz kanapy narożne rozkładane z innymi meblami

W naszym sklepie znajdziesz pasujące fotele czy sofy, ale także niezwykle komfortowe łóżka kontynentalne. Jeżeli chcesz zaaranżować całe swoje wnętrze, to dostaniesz u nas meblościanki i komody, a także przesuwne szafy. Zapoznaj się z promocjami i ciesz się atrakcyjną ceną wybranych mebli. Kupuj sprawne i wytrzymałe produkty na długie lata. Wybieraj najlepszych producentów i dostawców mebli i wydawaj pieniądze odpowiedzialnie.