Łóżka kontynentalne z pojemnikiem od DaxMeble poprawią komfort snu każdej osobie. Marzysz o spokojnie i wygodnie przespanej nocy w swojej sypialni? Zależy Ci na utrzymaniu porządku i wyodrębnionym miejscu na pościel? Wybierając łóżka kontynentalne z pojemnikiem na pościel, oszczędzisz sobie kłopotu, gdyż wszystko zmieścisz w jednym miejscu. Dowiedz się, jak wiele zalet posiadają nasze łóżka kontynentalne i zamów to wymarzone.

Aktywne filtry

Łóżka kontynentalne z pojemnikiem i wieloma innymi zaletami

Zastanawiasz się, czym są łóżka kontynentalne? To najwygodniejsze łóżka na świecie! Jeżeli miewasz bóle kręgosłupa, cierpisz z powodu bezsenności lub nie wysypiasz się należycie, to skorzystaj z wielowarstwowego, podwyższonego łóżka sypialnianego. Łóżka kontynentalne posiadają materace, które są wbudowane w mebel. Kilka ułożonych na siebie materaców umożliwia lepszy komfort snu i niesamowitą wygodę. Pozwala także na wygodne wstawanie i siadanie na łóżku co stanowi czasem problem, zwłaszcza dla starszych osób.

Nowoczesne łóżka kontynentalne z DaxMeble wykonujemy na specjalne zamówienia klientów. Znajdziesz u nas:

Gniazdko USB w wezgłowiu ułatwiłoby korzystanie z urządzeń mobilnych? Uwielbiasz czytać książki przez całe noce? To świetnie, gdyż dzięki wmontowanemu w zagłówek oświetleniu LED nie obudzisz śpiącego partnera lub partnerki zapalonym głównym światłem. Nasze łóżka kontynentalne z szufladami ułatwiają utrzymywanie porządku, który należy zachować w części sypialnianej. Wstań, poskładaj pościel, schowaj i ciesz się czystą przestrzenią.

Łóżka kontynentalne z pojemnikiem doznaj odrobiny luksusu

Wykonujemy łóżka na wymiar, dostosowując się do wymogów klientów. Łóżka kontynentalne tapicerowane skradły serce wielu osób – możesz wybrać dowolny materiał, którym obszyjemy mebel. Trinity, Velvet, Tornado czy ekologiczna skóra SOFT zdecyduj, która tkanina najlepiej uzupełni wystrój sypialni.

Design, stylowe wykończenia i przede wszystkim komfort na lata – to wszystko znajdziesz w firmie z wieloletnimi tradycjami DaxMeble. Zadzwoń, zapytaj i jednym kliknięciem przenieś wymarzone łóżko do swojej sypialni.