Dobrej jakości szafy 200 cm powinny być wykonane z trwałego stelażu, odpowiednich półek, szuflad i wnęk oraz solidnego frontu. My oferujemy wszystko od wybrania odpowiedniego koloru, po układ półek, aż po wybór lustra i oświetlenia. Dowiedz się więcej, na temat naszych pakowanych szaf i zdecyduj się na meble online, które są w niezwykle atrakcyjnej cenie. Na stronie internetowej prezentujemy ciekawe inspiracje z których warto skorzystać, urządzając wnętrza.

Aktywne filtry

Szafy 200 cm – poznaj ich zalety

W naszym asortymencie znajdziesz szafy przesuwne 200 cm, szafy z lustrem o tej samej wielkości czy szafy trzydrzwiowe lub szafy dwudrzwiowe.

Wybierając szafę, należy zwrócić uwagę na jej jakość. Oferowane przez nas produkty wykonane są z wytrzymałych materiałów, które zapewnią wysoki komfort użytkowania przez lata. Ważna jest także pakowność i funkcjonalność szafy, gdyż warto sobie wcześniej rozplanować ułożenie akcesoriów, które się w niej znajdą.

Nasze produkty to nie tylko szafy do sypialni, ale także szafy do przedpokoju czy szafy do pokoju dziecka. Każdy produkt zawiera bardzo dokładny rysunek techniczny odzwierciedlający wnętrze pakownej szafy. Kupujący może wizualizować sobie, w którym miejscu stanie szafa i sprawdzić, czy zmieszczą się w niej wszystkie potrzebne rzeczy. Dajemy klientowi możliwość wybrania wybarwienia drewna, które ma cechować nowy mebel. Dodatkowo można zdecydować się na efektowne oświetlenie LED, dzięki któremu nie trzeba włączać w nocy głównego oświetlenia.

Szafy 200 cm – dlaczego warto kupić je u nas?

Od lat tworzymy trwałe i jakościowe meble. W naszej ofercie znajdziesz także szafy 120 cm, szafy 150 cm i szafy 180 cm. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostosowując swój asortyment do panującej mody. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania na temat dostawy czy transportu zapraszamy do kontaktu, a chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości.