Wygodne łóżka kontynentalne 180x200 to standardowy rozmiar, jednak w DaxMeble znajdziesz sztuki, dzięki którym wreszcie poczujesz komfort podczas spania. Latami wypoczywasz na pojedynczym materacu, od którego bolą Cię plecy? Musisz to jak najszybciej zmienić, gdyż nabawisz się poważnych zwyrodnień kręgosłupa. Postaw na łóżko kontynentalne z pojemnikiem lub tapicerowane w dowolny rozmiarze – 180x200, 200x200 czy 160x200.

Aktywne filtry

Łóżka kontynentalne 180x200 – styl w połączeniu z nowoczesnością

Nasze nowoczesne łóżka kontynentalne zachwycają wiele osób, gdyż dajemy możliwość wyboru. Nie proponujemy jednego modelu, tylko zachęcamy do tworzenia, któremu się podporządkujemy. Łóżka kontynentalne z pojemnikiem, łóżka kontynentalne z szufladami czy łóżka kontynentalne tapicerowane gwarantują tak wiele możliwości.

Pojemniki lub szuflady umożliwiają przechowywanie pościeli albo rzeczy, które do tej pory nie miały swojego miejsca. Tapicerowanie wybranym materiałem daje gwarancję wyjątkowości i tego, że mebel będzie współgrał z wnętrzem pomieszczenia. Jednak to nie wszystko...

Gniazdko USB nad głową albo wyjątkowy klimat dzięki oświetleniu LED – kto by nie skorzystał z takich udogodnień? Jeżeli chodzi o rozmiary standardowe, to proponujemy:

Potrzebujesz czegoś większego? Zaprojektujemy coś wyjątkowego pod Twoje zapotrzebowanie.

Łóżka kontynentalne 180x200 z innowacyjnym materacem

Decydując się na materac Memory, Twój kręgosłup wypocznie po wyczerpującym dniu, zaznając błogiego komfortu. Korekcyjna pianka dopasowuje się do kształtów ciała, łagodząc bóle. Potrójne wzmocnienie materaców jest ułatwieniem podczas wstawania i siadania zwłaszcza dla osób starszych.

Decydując się na łóżko kontynentalne DaxMeble, zyskujesz wiele. Nie tylko sypialnia będzie gustowna. Twoje zdrowie będzie pod kontrolą. Zadbaj o siebie czym prędzej, aby w przyszłości czuć się dobrze.