Idealne łóżka kontynentalne 160x200 czy 200x200 istnieją, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać. Większość osób miewa problemy z bólem pleców, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy łóżka minimalizujące dyskomfort. Trzy materace zapewniają niespotykany dotąd komfort. Chcesz go doznać i pozbyć się problemów zdrowotnych? Zaprojektuj wymarzone łóżko i ciesz się nim na lata.

Aktywne filtry

Łóżka kontynentalne 160x200 i w wielu innych rozmiarach

Oferujemy modele w niestandardowych rozmiarach, ale także:

Nowoczesne łóżka kontynentalne to przede wszystkim wygodne materace, dzięki którym złagodzisz nawracające bóle. Być może skusi Cię pianka Memory, która zawsze dopasowuje się do kształtu ciała. Jeżeli chcesz stworzyć mebel własnego pomysłu, to podejmiemy się jego wykonania. Łóżka kontynentalne z pojemnikiem lub łóżka kontynentalne z szufladami wykonanymi pod indywidualne wymiary, pomogą cieszyć się zaoszczędzonym miejscem i czystością w sypialni.

Może skusisz się na łóżka kontynentalne tapicerowane? Wybieraj spośród wielu propozycji, jednak jeżeli posiadasz własny materiał, o którym marzysz, to obijemy nim łóżko. Cena podstawowa umożliwia wybór:

  • skóry ECO SOFT;
  • materiału TORNADO;
  • materiału TRINITY;
  • materiału VELVET.

A co powiesz o wbudowanym w zagłówek gniazdku USB lub dodatkowym podświetleniu łóżka? Czyż takie rozwiązania nie ułatwią funkcjonowania?

Łóżka kontynentalne 160x200 oraz stylowe meble

Łóżko kontynentalne z pojemnikiem w rozmiarze 160x200 lub każdym innym to chluba DaxMeble, jednak projektujemy również meble. Kupisz u nas meblościanki na wysoki połysk, komody, krzesła narożniki czy fotele – dzięki nam stworzysz aranżację całego mieszkania lub domu. Nie musisz wychodzić w poszukiwaniu mebli, wszystko masz jednym miejscu. Zadzwoń, zamów, a my zrealizujemy zamówienie.