Dlaczego warto wybrać łóżko kontynentalne ?
Posted by      09/09/2021 22:31:58    Comments 0
Dlaczego warto wybrać łóżko kontynentalne ?

Dlaczego warto wybrać łóżka kontynentalne? 

1. Zaletami łóżek kontynentalnych jest niesamowity komfort i wygoda - śpimy na 2-3 materacach. Jakość snu znacznie poprawiają materace kieszeniowe 9 strefowe. Nasze ciało jest równomiernie podparte, dzięki czemu kręgosłup jest prosty w trakcie snu.

2. Na dobry sen ma również wpływ zastosowanie pianki MEMORY (stworzonej przez NASA), która dopasowuje się pod wpływem ciepła do kształtu naszego ciała zapewnia komfortowy sen osobom z bólami kręgosłupa osobom w trakcie rehabilitacji oraz seniorom.

3. Modułowa budowa łóżek kontynentalnych pozwala na idealne dopasowanie łóżka do naszych potrzeb. Wykonujemy łóżka na zamówienie, których materace są podzielone na 2 części i dla tęgiej osoby jesteśmy w stanie wykonać po jednej stronie materac twardy, a dla osoby, która lubi miękki po jej stronie zastosować taki właśnie materac, aby każdy mógł wyspać się w swojej ulubionej pozycji.

Łóżka kontynentalne na zamówienie - dobrze łóżko do swoich potrzeb! 

W zależności od wielkości sypialni gdy miejsca jest dużo możemy zastosować szuflady wysuwane z przodu lub z boków gdy miejsca jest mniej możemy zamontować pojemniki unoszone do góry.

Łóżka wyposażyć możemy w gniazda USB, dzięki czemu nie będzie problemu z naładowaniem telefonu czy tabletu na rano. Niektóre modele mogą być wyposażone także w oświetlenie LED lub LED RGB z pilotem tworzącym zmienny i niepowtarzalny nastrój w sypialni.

Łóżka kontynentalne ze względu na swoją budowę mają wysokość 60 – 70 cm co zdecydowanie ułatwia kładzenie się i wstawanie osobom starszym. Te wszystkie zalety potwierdzają wysokie oceny naszych klientów oraz fakt, że mimo tego, że każdy z nich ma taką możliwość – nigdy nasze łóżko nie zostało zwrócone.

Dobrze dobrane łóżko pozwali uniknąć wszelkich bólów oraz zapewnić relaks i wypoczynek, a przede wszystkim zdrowie. Dlatego warto wybrać zaufanego dostawcę łóżek. Sprawdź nasze łóżka kontynentalne w sklepie meblowym online!

Leave a Reply