Melościanka BONA z frontem na wysoki połysk i LED gratis

Melościanka BONA z frontem na wysoki połysk i LED gratis
  • Melościanka BONA z frontem na wysoki połysk i LED gratis

Melościanka BONA z frontem na wysoki połysk i LED gratis

1 775,00 zł
Brutto

Meblościanka BONA to doskonałe uzupełnienie każdego nowoczesnego wnętrza. Oświetlenie LED nadaje meblom wyjątkowego charakteru, a minimalistyczny design wpisuje się w obecne trendy.

kolor frontów na wysoki połysk

Kategoria: Meblościanki

Ilość
Dostępny

Meblościanka BONA to doskonały wybór dla każdej osoby ceniącej sobie eleganckie wnętrza. Ekskluzywny design, solidne wykonanie i niezwykle dopasowane do siebie elementy wspaniale wpasują się w każde pomieszczenie nadając mu wyjątkowego charakteru.

Dodatkową zaletą podkreślającą wyjątkowe wzornictwo mebli jest wbudowane oświetlenie LED w kolorze niebieskim. Istnieje również możliwość dokupienia oświetlenia LED RGB w szesnastu kolorach sterowanych za pomocą pilota (185zł).

Wszystkie elementy meblościanki wykonane zostały z wysokiej jakości płyty MDF, czyli płyty pilśniowej średniej giętkości. Fronty w kolorze o wysokim połysku stworzone zostały z myślą o osobach zwracających uwagę na estetykę, a wszystko to dzięki akrylowej powłoce, którą zostały pokryte.

Fronty wykonać możemy w kolorach:

  • czarnym
  • białym

lub

  • biało-czarny

Meblościankę można komponować dowolnie - poszczególne elementy zamawiać można również oddzielnie. Zarówno komoda, jak i witryny mogą być wykonane w systemie prawo, jak i lewostronnym.

Meblościanka do samodzielnego montażu, udzielamy gwarancji producenta 24 miesiące. Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych.

Zapraszamy do zakupu naszych mebli online!

Opis

wysokość
200 cm
szerokość
300 cm
głębokość
39 cm

Specyficzne kody