Melościanka BONA z frontem na wysoki połysk i LED gratis

Melościanka BONA z frontem na wysoki połysk i LED gratis
  • Melościanka BONA z frontem na wysoki połysk i LED gratis

Melościanka BONA z frontem na wysoki połysk i LED gratis

1 275,00 zł
Brutto

Meblościanka BONA to doskonałe uzupełnienie każdego nowoczesnego wnętrza. Oświetlenie LED nadaje meblom wyjątkowego charakteru, a minimalistyczny design wpisuje się w obecne trendy.

kolor frontów na wysoki połysk
Ilość
Dostępny

Meblościanka BONA to doskonały wybór dla każdej osoby ceniącej sobie eleganckie wnętrza. Ekskluzywny design, solidne wykonanie i niezwykle dopasowane do siebie elementy wspaniale wpasują się w każde pomieszczenie nadając mu wyjątkowego charakteru.

Dodatkową zaletą podkreślającą wyjątkowe wzornictwo mebli jest wbudowane oświetlenie LED w kolorze niebieskim. Istnieje również możliwość dokupienia oświetlenia LED RGB w szesnastu kolorach sterowanych za pomocą pilota (185zł).

Wszystkie elementy meblościanki wykonane zostały z wysokiej jakości płyty MDF, czyli płyty pilśniowej średniej giętkości. Fronty w kolorze o wysokim połysku stworzone zostały z myślą o osobach zwracających uwagę na estetykę, a wszystko to dzięki akrylowej powłoce, którą zostały pokryte.

Fronty wykonać możemy w kolorach:

  • czarnym
  • białym

lub

  • biało-czarny

Meblościankę można komponować dowolnie - poszczególne elementy zamawiać można również oddzielnie. Zarówno komoda, jak i witryny mogą być wykonane w systemie prawo, jak i lewostronnym.

Meblościanka do samodzielnego montażu, udzielamy gwarancji producenta 24 miesiące. Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych.

Opis

wysokość
200 cm
szerokość
300 cm
głębokość
39 cm

Specyficzne kody