Łoże dębowe GANDAL

Łoże dębowe GANDAL z 3 materacami

4 900,00 zł
Brutto

Niezwykle komfortowe łóżko kontynentalne GANDAL to najlepszy wybór dla każdej osoby, która ceni sobie solidne wykonanie i niepowtarzalną estetykę. Dębowy szkielet oraz trzy bardzo wygodne materace spełnią każde oczekiwania i podniosą komfort snu nawet najbardziej wymagających.

Kategoria: Łóżka kontynentalne

Ilość
Dostępny

Bardzo solidne łóżko kontynentalne GANDAL wykonane zostało z największą dbałością o szczegóły. Jest doskonałym wyborem dla wszystkich, ceniących sobie zarówno wygodę snu jak i estetykę przestrzeni. Dobrze przemyślane połączenie stylu i praktyczności, które będzie wspaniałym uzupełnieniem każdej sypialni. Elegancki, brązowy kolor nada każdemu pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Aby całość łóżka była jeszcze bardziej komfortowa, w zagłowie wbudowana została niezwykle wygodna poduszka.

Podstawa łóżka zbudowana została na drewnianych listwach. Aby zapewnić jak najwyższy komfort snu oraz stworzyć najlepsze warunki dla naszego zdrowia jak i dla pragnienia wygody, łóżko składa się z trzech materaców: dwóch dolnych - kieszeniowych i górnego wykonanego z pianki wysokoelastycznej.

Dodatkową opcją jest zastosowanie w górnym materacu łóżka piankę memory.

Łóżko kontynentalne charakteryzuje się tym, że zbudowane jest na nóżkach, a w jego skład wchodzi materac sprężynowy umieszczony na drewnianej skrzyni wypełnionej sprężynami bonellowymi.

MATERAC BONELLOWY - Został zbudowany ze sprężyn typu bonell, odznaczających się wysoką elastycznością, dzięki której nasz kręgosłup nie jest narażony na nadwyrężenie. Materac ten sprawdza się również w dużym przedziale wagowym, więc będzie idealnym wyborem dla każdego.

MATERAC KIESZENIOWY - Został zbudowany ze sprężyn umieszczonych w drobnych kieszonkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprężyny są oddzielone od siebie, co wzmacnia komfort snu, gdyż przy poruszaniu się nie wywołują żadnego dźwięku. Sytuacja, w której każda sprężyna jest niezależna od innych eliminuje też efekt falowania materaca, dzięki czemu możemy cieszyć się komfortowym i mocnym snem. Sprężyny w materacu zostały podzielone aż na 9 stref twardości, dzięki czemu zapewniają równomierne podparcie ciała.

Łóżko do samodzielnego montażu, udzielamy gwarancji producenta 24 miesiące. Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych.

Zapraszamy do zakupu naszych mebli online!

Opis

wysokość
120 cm
szerokość
180 cm
głębokość
206 cm

Specyficzne kody