Sofa narożna AMARO z funkcją spania

Sofa narożna AMARO z funkcją spania

3 380,00 zł
Brutto

Elegancki narożnik AMARO z funkcją spania to idealny wybór dla każdej osoby ceniącej sobie stylowe wnętrza. Wyjątkowe wzornictwo i wysokie, metalowe nóżki nadają kanapie optycznej lekkości i delikatności.

Kategoria: Narożniki

Ilość
Dostępny

Narożnik AMARO to najlepszy wybór dla każdej osoby, która oprócz wyjątkowego designu ceni sobie również praktyczność. Narożnik wyposażony jest bowiem w uzupełniający moduł posiadający funkcję spania. Dzięki wyjątkowemu komfortowi z powodzeniem zastąpi dodatkowe łóżko oraz zapewni wyjątkowe miejsce do relaksu. Dodatkową zaletą narożnika jest skrzynia przeznaczona do przechowywania pościeli. Skrzynia wbudowana została w siedzisko mebla.

Sprężyny w narożniku wykonane zostały z drutu o średnicy 2.8-4.3 mm, dzięki czemu komfort wypoczynku jest jeszcze większy.

Dodatkowo, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, do stworzenia siedzisk oraz oparć narożnika użyta została pianka poliuretanowa, która dzięki swojej miękkości i elastyczności dopasowuje się do każdego ciała.

Metalowe, chromowane nóżki oprócz wyjątkowego, eleganckiego designu charakteryzują się również wysoką wytrzymałością i długą żywotnością.

Narożnik dostępny jest w wersji:

  • lewostronnej, w której jego krótszy bok znajduje się po lewej stronie w stosunku do frontu mebla
  • prawostronnej, w której jego krótszy bok znajduje się po prawej stronie w stosunku do frontu mebla

Mebel wykonać możemy w kolorach przedstawionych na załączonych próbnikach. W przypadku zamówienia konkretnego koloru i materiału, bądź ich kombinacji - prosimy przy zamawianiu o wysłanie do nas wiadomości z nazwą próbnika oraz numerem wybranego odcienia.

Udzielamy gwarancji producenta 24 miesiące. Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.

Zapraszamy do zakupu naszych mebli online!

2019-03-26

Opis

głębokość
72 cm
powierzchnia spania
120 x 175 cm
długość boku krótszego
205 cm
długość boku dłuższego
240 cm
Szerokość boku
87 cm
wysokość bez zagłówka
76 cm
wysokość z zagłówkiem
90 cm

Specyficzne kody

Nowy produkt