Sofa narożna CADERA z funkcją spania

Sofa narożna CADERA z funkcją spania

3 070,00 zł
Brutto

Piękny, stylowy narożnik CADERA to idealny wybór dla każdej osoby ceniącej sobie eleganckie wnętrza. Wyjątkowy, minimalistyczny design i funkcja spania to idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Kategoria: Narożniki

Ilość
Dostępny

Narożnik CADERA to doskonały wybór dla każdej osoby, która oprócz wyjątkowego designu ceni sobie również praktyczność. Narożnik wyposażony jest bowiem w uzupełniający moduł posiadający funkcję spania. Dzięki temu z powodzeniem zastąpi dodatkowe łóżko oraz zapewni wyjątkowe miejsce do relaksu.

Dodatkową zaletą narożnika jest skrzynia przeznaczona do przechowywania pościeli, która wbudowana została w siedzisko mebla.

Oparcie narożnika wzbogacone zostało o luźno położone poduszki, które zostały doskonale dopasowane, jednak nie muszą być nieodłącznym elementem mebla. Mogą być swobodnie zdejmowane i przekładane w dowolnych kombinacjach.

Sprężyny w narożniku wykonane zostały z drutu o średnicy 2.8-4.3 mm, dzięki czemu komfort wypoczynku jest jeszcze większy.

Dodatkowo, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających osób, do stworzenia siedzisk oraz oparć narożnika użyta została pianka poliuretanowa, która dzięki swojej miękkości i elastyczności dopasowuje się do każdego ciała.

Nóżki wykonane zostały z tworzywa sztucznego. Oprócz wyjątkowego, eleganckiego designu charakteryzują się również wysoką wytrzymałością i długą żywotnością. Są bardzo odporne na wodę, oraz wyróżniają się dobrymi właściwościami mechanicznymi.

Narożnik dostępny jest w wersji:

  • lewostronnej - krótszy bok znajduje się po lewej stronie w stosunku do frontu łóżka
  • prawostronnej - krótszy bok znajduje się po prawej stronie w stosunku do frontu łóżka

Mebel wykonać możemy w kolorach przedstawionych na załączonych próbnikach. W przypadku zamówienia konkretnego koloru i materiału, bądź ich kombinacji - prosimy przy zamawianiu o wysłanie do nas wiadomości z nazwą próbnika oraz numerem wybranego odcienia.

Udzielamy gwarancji producenta 24 miesiące. Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych.

Zapraszamy do zakupu naszych mebli online!

Opis

wysokość
77 cm
szerokość
268 cm
głębokość
179 cm
powierzchnia spania
125 x 215 cm
wysokość siedziska
40 cm

Specyficzne kody