Sofa narożna DELEGA z funkcją spania

Sofa narożna DELEGA z funkcją spania

3 490,00 zł
Brutto

Wyjątkowy, elegancki narożnik DELEGA będzie idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza. Połączenie stylowego designu i praktycznej funkcji spania zachwyci każdą osobę ceniącą sobie gustowne pomieszczenia.

Kategoria: Narożniki

Ilość
Dostępny

Narożnik DELEGA to najlepszy wybór dla każdej osoby ceniącej sobie połączenie stylu i praktyczności. Dzięki swojemu uniwersalnemu, ale jednocześnie wyjątkowemu wzornictwu wpasuje się w każde wnętrze.

Mebel wyposażony jest również w uzupełniający moduł z funkcją spania. Dzięki temu z powodzeniem zastąpi dodatkowe łóżko i stworzy kolejne miejsce do wypoczynku. Pod siedziskiem narożnika wbudowana została również praktyczna skrzynia przeznaczona na pościel, dzięki której uzyskuje się kolejny schowek niezajmujący dodatkowego miejsca w domu.

Sprężyny w narożniku wykonane zostały z drutu o średnicy 2.8-4.3 mm, dzięki czemu komfort wypoczynku jest jeszcze większy.

Dodatkowo, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, do stworzenia siedzisk oraz oparć narożnika użyta została pianka poliuretanowa, która dzięki swojej miękkości i elastyczności dopasowuje się do każdego ciała.

Metalowe, chromowane nóżki oprócz wyjątkowego, eleganckiego designu charakteryzują się również wysoką wytrzymałością i długą żywotnością. Odznaczają się również bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi.

Dodatkową zaletą narożnika jest jego oparcie, które stworzone zostało z luźnych poduszek będących idealnym uzupełnieniem mebla, ale jednocześnie niemuszących być jego nieodłączną częścią. Można je swobodnie zdejmować i przestawiać w dowolne kombinacje.

Narożnik dostępny jest w systemie:

  • lewostronnym, w której jego krótszy bok znajduje się po lewej stronie w stosunku do frontu mebla
  • prawostronnym, w której jego krótszy bok znajduje się po prawej stronie w stosunku do frontu mebla

Mebel wykonać możemy w kolorach przedstawionych na załączonych próbnikach. W przypadku zamówienia konkretnego koloru i materiału, bądź ich kombinacji - prosimy przy zamawianiu o wysłanie do nas wiadomości z nazwą próbnika oraz numerem wybranego odcienia.

Udzielamy gwarancji producenta 24 miesiące. Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych.

Zapraszamy do zakupu naszych mebli online!

1970-01-01

Opis

wysokość
85 cm
szerokość
287 cm
głębokość
216 cm
powierzchnia spania
148 x 210 cm
wysokość siedziska
42 cm

Specyficzne kody