Sofa narożna FELIS z regulacją oparcia

Sofa narożna FELIS z regulacją oparcia

3 400,00 zł
Brutto

Piękny i niezwykle praktyczny narożnik FELIS idealnie uzupełni każde wnętrze. Jego niezwykły design nada każdemu pomieszczeni nowoczesnego charakteru.

Ilość
Dostępny

Przepiękny, nowoczesny narożnik FELIS to idealny wybór dla każdej osoby chcącej nadać swojemu pomieszczeniu wyjątkowego stylu. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu modułowi z funkcją spania, narożnik zapewni kolejne miejsce do wypoczynku i z powodzeniem zastąpi dodatkowe łóżko.

Równocześnie, w siedziskach narożnika został zamontowany praktyczny pojemnik przeznaczony na pościel, dzięki czemu zyskujemy rezerwowy schowek, który nie zajmuje dodatkowego miejsca w domu.

Bardzo ważną zaletą narożnika jest pięć rozkładanych zagłówków, dzięki którym komfort wypoczynku będzie jeszcze lepszy. Trzy zagłówki znajdują się na szczycie dłuższego boku, a dwa kolejne na szczycie boku krótszego.

Sprężyny w narożniku wykonane zostały z drutu o średnicy 2.8-4.3 mm, dzięki czemu komfort wypoczynku jest jeszcze większy.

Dodatkowo, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, do stworzenia siedzisk oraz oparć narożnika użyta została pianka poliuretanowa, która dzięki swojej miękkości i elastyczności dopasowuje się do każdego ciała.

Nóżki wykonane zostały natomiast z tworzywa sztucznego. Oprócz wyjątkowego, eleganckiego designu charakteryzują się również wysoką wytrzymałością i długą żywotnością. Są bardzo odporne na wodę, oraz wyróżniają się dobrymi właściwościami mechanicznymi.

Mebel dostępny jest w systemie:

  • lewostronnym - krótszy bok znajduje się po lewej stronie w stosunku do frontu łóżka
  • prawostronnym - krótszy bok znajduje się po prawej stronie w stosunku do frontu łóżka

Mebel wykonać możemy w kolorach przedstawionych na załączonych próbnikach. W przypadku zamówienia konkretnego koloru i materiału, bądź ich kombinacji - prosimy przy zamawianiu o wysłanie do nas wiadomości z nazwą próbnika oraz numerem wybranego odcienia.

Udzielamy gwarancji producenta 24 miesiące. Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych.

1970-01-01

Opis

wysokość
85 cm
szerokość
265 cm
głębokość
217 cm
powierzchnia spania
120 x 200 cm
wysokość siedziska
41 cm

Specyficzne kody