Sofa narożna LUCA z funkcją spania i pojemnikiem

Sofa narożna LUCA z funkcją spania i pojemnikiem

3 260,00 zł
Brutto

Niezwykle wygodny narożnik LUCA to doskonały wybór dla każdej osoby ceniącej sobie komfortowe wnętrza. Wyjątkowy, elegancki design w połączeniu z funkcją spania zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Kategoria: Narożniki

Ilość
Dostępny

Narożnik LUCA to praktyczne połączenie komfortu i funkcjonalności. Mebel będzie doskonałym uzupełnieniem każdego eleganckiego wnętrza oraz nada mu stylowego charakteru. 

Mebel wyposażony jest w uzupełniający moduł z funkcją spania. Dzięki temu z powodzeniem zastąpi dodatkowe łóżko i stworzy kolejne miejsce do wypoczynku. Pod siedziskiem narożnika wbudowana została również praktyczna skrzynia przeznaczona na pościel, dzięki której uzyskuje się kolejny schowek niezajmujący dodatkowego miejsca w domu.

Sprężyny w narożniku wykonane zostały z drutu o średnicy 2.8-4.3 mm, dzięki czemu komfort wypoczynku jest jeszcze większy.

Dodatkowo, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających osób, do stworzenia siedzisk oraz oparć narożnika użyta została pianka poliuretanowa, która dzięki swojej miękkości i elastyczności dopasowuje się do każdego ciała.

Metalowe, chromowane nóżki oprócz wyjątkowego, eleganckiego designu charakteryzują się również wysoką wytrzymałością i długą żywotnością. Odznaczają się również bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi.

Dodatkową zaletą narożnika są luźno ułożone poduszki, będące idealnym uzupełnieniem łóżka, ale jednocześnie nie muszące być jego nieodłączną częścią. Można je swobodnie zdejmować i przestawiać w dowolne kombinacje.

Narożnik dostępny jest w systemie:

  • lewostronnym, w której jego krótszy bok znajduje się po lewej stronie w stosunku do frontu mebla
  • prawostronnym, w której jego krótszy bok znajduje się po prawej stronie w stosunku do frontu mebla

Mebel wykonać możemy w kolorach przedstawionych na załączonych próbnikach. W przypadku zamówienia konkretnego koloru i materiału, bądź ich kombinacji - prosimy przy zamawianiu o wysłanie do nas wiadomości z nazwą próbnika oraz numerem wybranego odcienia.

Udzielamy gwarancji producenta 24 miesiące. Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych.

Zapraszamy do zakupu naszych mebli online!

1970-01-01

Opis

wysokość
84 cm
szerokość
268 cm
głębokość
185 cm
powierzchnia spania
120 x 205 cm
wysokość siedziska
44 cm

Specyficzne kody