Sofa narożna MARCO z funkcją spania i regulacją zagłówków

Sofa narożna MARCO z funkcją spania i regulacją zagłówków

Sofa narożna MARCO z funkcją spania i regulacją zagłówków

4 250,00 zł
Brutto

Wyjątkowy, nowoczesny narożnik MARCO idealnie wpasuje się w każde eleganckie wnętrze. Solidne wykonanie mebla, niezwykły komfort wypoczynku i najlepsze surowce wykorzystane do jego produkcji spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Kategoria: Narożniki

Ilość
Dostępny

Wyjątkowo funkcjonalny i nowoczesny narożnik MARCO to idealne uzupełnienie każdego stylowego wnętrza. Precyzyjne i solidne wykonanie mebla z materiałów i surowców najwyższej jakości wzmocnią komfort wypoczynku i pozwolą cieszyć się meblem przez lata.

Narożnik wyposażony jest również w uzupełniający moduł z funkcją spania. Dzięki temu z powodzeniem zastąpi dodatkowe łóżko i stworzy kolejne miejsce do wypoczynku. Pod siedziskiem narożnika wbudowana została również praktyczna skrzynia przeznaczona na pościel, dzięki której uzyskuje się kolejny schowek niezajmujący dodatkowego miejsca w domu.

Sprężyny w narożniku wykonane zostały z drutu o średnicy 2.8-4.3 mm, dzięki czemu komfort wypoczynku jest jeszcze większy.

Dodatkowo, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających osób, do stworzenia siedzisk oraz oparć narożnika użyta została pianka poliuretanowa, która dzięki swojej miękkości i elastyczności dopasowuje się do każdego ciała.

Metalowe, chromowane nóżki oprócz wyjątkowego, eleganckiego designu charakteryzują się również wysoką wytrzymałością i długą żywotnością. Odznaczają się również bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi.

Narożnik dostępny jest w systemie:

  • lewostronnym, w której jego krótszy bok znajduje się po lewej stronie w stosunku do frontu mebla
  • prawostronnym, w której jego krótszy bok znajduje się po prawej stronie w stosunku do frontu mebla

Mebel wykonać możemy w kolorach przedstawionych na załączonych próbnikach. W przypadku zamówienia konkretnego koloru i materiału, bądź ich kombinacji - prosimy przy zamawianiu o wysłanie do nas wiadomości z nazwą próbnika oraz numerem wybranego odcienia.

Narożnik stanowić może osobny element wystroju, bądź towarzyszyć mogą mu inne meble z serii MARCO.

Udzielamy gwarancji producenta 24 miesiące. Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych.

Zapraszamy do zakupu naszych mebli online!

1970-01-01

Opis

wysokość
90 cm
szerokość
275 cm
głębokość
215 cm
powierzchnia spania
120 x 200 cm
wysokość siedziska
45 cm

Specyficzne kody