Sofa narożna PORTA z pojemnikiem i funkcją spania

Sofa narożna PORTA z pojemnikiem i funkcją spania

Sofa narożna PORTA z pojemnikiem i funkcją spania

2 900,00 zł
Brutto

Wyjątkowy, elegancki narożnik PORTA to doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza. Elegancki design i solidne wykonanie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Ilość
Dostępny

Niezwykle komfortowy narożnik PORTA to doskonały wybór dla każdej osoby ceniącej sobie praktyczne, ale również stylowe wnętrza. Solidne wykonanie mebla oraz wykorzystanie najlepszych materiałów i surowców spełnią oczekiwania każdej osoby oraz zapewnią radość korzystania z mebla przez lata. 

Pikowane siedzisko w dyskretny sposób podkreśla piękne wzornictwo mebla i idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy, dzięki czemu nada każdemu pomieszczeniu nowoczesnego charakteru.

Mebel wyposażony jest w uzupełniający moduł z funkcją spania. Dzięki temu z powodzeniem zastąpi dodatkowe łóżko i stworzy kolejne miejsce do wypoczynku. Pod siedziskiem narożnika wbudowana została również praktyczna skrzynia przeznaczona na pościel, dzięki której uzyskuje się kolejny schowek niezajmujący dodatkowego miejsca w domu.

Sprężyny w narożniku wykonane zostały z drutu o średnicy 2.8-4.3 mm, dzięki czemu komfort wypoczynku jest jeszcze większy.

Dodatkowo, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających osób, do stworzenia siedzisk oraz oparć narożnika użyta została pianka poliuretanowa, która dzięki swojej miękkości i elastyczności dopasowuje się do każdego ciała.

Dodatkową zaletą narożnika jest jego oparcie, które stworzone zostało z luźnych poduszek będących idealnym uzupełnieniem mebla, ale jednocześnie nie muszących być jego nieodłączną częścią. Można je swobodnie zdejmować i przestawiać w dowolne kombinacje.

Nóżki wykonane zostały z tworzywa sztucznego. Oprócz wyjątkowego, eleganckiego designu charakteryzują się również wysoką wytrzymałością i długą żywotnością. Są bardzo odporne na wodę, oraz wyróżniają się dobrymi właściwościami mechanicznymi.

Narożnik dostępny jest w systemie:

  • lewostronnym, w której jego krótszy bok znajduje się po lewej stronie w stosunku do frontu mebla
  • prawostronnym, w której jego krótszy bok znajduje się po prawej stronie w stosunku do frontu mebla

Mebel wykonać możemy w kolorach przedstawionych na załączonych próbnikach. W przypadku zamówienia konkretnego koloru i materiału, bądź ich kombinacji - prosimy przy zamawianiu o wysłanie do nas wiadomości z nazwą próbnika oraz numerem wybranego odcienia.

Udzielamy gwarancji producenta 24 miesiące. Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych.

1970-01-01

Opis

wysokość
84 cm
szerokość
261 cm
głębokość
207 cm
wysokość siedziska
45 cm

Specyficzne kody