Sofa narożna PORTA z pojemnikiem i funkcją spania

Sofa narożna PORTA z pojemnikiem i funkcją spania

Sofa narożna PORTA z pojemnikiem i funkcją spania

3 190,00 zł
Brutto

Wyjątkowy, elegancki narożnik PORTA to doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza. Elegancki design i solidne wykonanie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Kategoria: Narożniki

Ilość
Dostępny

Niezwykle komfortowy narożnik PORTA to doskonały wybór dla każdej osoby ceniącej sobie praktyczne, ale również stylowe wnętrza. Solidne wykonanie mebla oraz wykorzystanie najlepszych materiałów i surowców spełnią oczekiwania każdej osoby oraz zapewnią radość korzystania z mebla przez lata. 

Pikowane siedzisko w dyskretny sposób podkreśla piękne wzornictwo mebla i idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy, dzięki czemu nada każdemu pomieszczeniu nowoczesnego charakteru.

Mebel wyposażony jest w uzupełniający moduł z funkcją spania. Dzięki temu z powodzeniem zastąpi dodatkowe łóżko i stworzy kolejne miejsce do wypoczynku. Pod siedziskiem narożnika wbudowana została również praktyczna skrzynia przeznaczona na pościel, dzięki której uzyskuje się kolejny schowek niezajmujący dodatkowego miejsca w domu.

Sprężyny w narożniku wykonane zostały z drutu o średnicy 2.8-4.3 mm, dzięki czemu komfort wypoczynku jest jeszcze większy.

Dodatkowo, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających osób, do stworzenia siedzisk oraz oparć narożnika użyta została pianka poliuretanowa, która dzięki swojej miękkości i elastyczności dopasowuje się do każdego ciała.

Dodatkową zaletą narożnika jest jego oparcie, które stworzone zostało z luźnych poduszek będących idealnym uzupełnieniem mebla, ale jednocześnie nie muszących być jego nieodłączną częścią. Można je swobodnie zdejmować i przestawiać w dowolne kombinacje.

Nóżki wykonane zostały z tworzywa sztucznego. Oprócz wyjątkowego, eleganckiego designu charakteryzują się również wysoką wytrzymałością i długą żywotnością. Są bardzo odporne na wodę, oraz wyróżniają się dobrymi właściwościami mechanicznymi.

Narożnik dostępny jest w systemie:

  • lewostronnym, w której jego krótszy bok znajduje się po lewej stronie w stosunku do frontu mebla
  • prawostronnym, w której jego krótszy bok znajduje się po prawej stronie w stosunku do frontu mebla

Mebel wykonać możemy w kolorach przedstawionych na załączonych próbnikach. W przypadku zamówienia konkretnego koloru i materiału, bądź ich kombinacji - prosimy przy zamawianiu o wysłanie do nas wiadomości z nazwą próbnika oraz numerem wybranego odcienia.

Udzielamy gwarancji producenta 24 miesiące. Termin realizacji zamówienia do 21 dni roboczych.

Zapraszamy do zakupu naszych mebli online!

1970-01-01

Opis

wysokość
84 cm
szerokość
261 cm
głębokość
207 cm
wysokość siedziska
45 cm

Specyficzne kody